Niech Cię Porwie Świat Wyobraźni!

opublikowane w Cyberświat, Najnowsze Wpisy | 1

Większość swojego życia poświęcasz na pracę i w wolnych chwilach nie masz siły wyjść z domu zabawić się lub spotkać ze znajomymi?

Jest na to jedno rozwiązanie. Odpal swój komputer i przenieś się wraz ze znajomymi do wirtualnego świata gier.
Nowe technologie pozwoliły bardzo rozwinąć się rynkowi gier komputerowych. Obecnie każdy amator znajdzie na pewno coś dla siebie. Mamy do wyboru mnóstwo gier typu single player, czyli takich, w które gramy sami i nie potrzebujemy połączenia z internetem. Są to zazwyczaj jakieś historie, których jesteśmy uczestnikami i mamy wpływ na to, co się wydarzy dalej. Czyli tak, jakbyśmy znaleźli się w swoim ulubionym serialu i kierowali losami głównego bohatera. Te gry są przeznaczone głównie dla osób lubiących przygody i niezależność od innych.

Inaczej sprawa ma się z grami typu multi player. Gry tego typu przeznaczone są dla ludzi lubiących rywalizację i sport. Polegają one na współzawodnictwie z innymi graczami, z którymi możemy mierzyć się za pomocą internetu. Twórcy tego typu rozrywki proponują nam pojedynki w najróżniejszych trybach. Możemy zasiąść za stołem i grać w karty, znaleźć się na polu bitwy i walczyć o przetrwanie, przenieść się do świata magii i wziąć udział w pojedynku czarów. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że przeciwko nam zasiada myślący i nieprzewidywalny gracz, a nie zaprogramowany komputer.


Kolejne wpisy poświęcone będą dokładniejszym opisom poszczególnych gier oraz ciekawostek z nimi związanych. Jeśli nie jesteś miłośnikiem gier lub nie masz czasu grać i tak na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Oprócz opisów gier, będą zamieszczane ciekawe historie pochodzące z wirtualnego świata, a wierzcie mi, że fabuła w grach jest naprawdę na wysokim poziomie. Niejednokrotnie mogłaby posłużyć za scenariusz dobrego filmu lub bestsellerowej książki.


Głównymi tytułami pojawiającymi się na blogu będą
:

lel darksoulsy2
fc3 skyrimv
sw csgo popr


 

Obserwuj Paweł Gołucki:

Inżynier Informatyk, Zootechnik. Hodowca pszczół i owadów-patyczaków. Pasjonat gier komputerowych, uczestnik turniejów w League of Legends. Na Blogu z Kapelusza prowadzi dział Cyberświat.