Pomysł na weekend

 

 

 

Premiera płyty „Abbey Road” The Beatles

26 września w Wielkiej Brytanii (1 października w USA) 1969 roku miała miejsce premiera płyty „Abbey Road”, jedenastego krążka zespołu The Beatles! Warto przypomnieć sobie tę muzykę w drodze na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych. Zabierajcie do samochodu płytę, rodzinę i AHOJ PRZYGODO!

Międzynarodowa wystawa Kotów Rasowych 26-27 września

Zapraszamy do spędzenia weekendu w towarzystwie kocich piękności! Dla małych i dużych znajdzie się coś interesującego: wystawa kotów rasowych, na której zaprezentują się zwierzaki z wielu krajów, atrakcje dla dzieci (konkursy, malowanie buziek), stoiska handlowe z kocimi artykułami i nie tylko.
Spotkacie tu koty niezwykłych ras, jak szkockie zwisłouche z klapniętymi uszkami, zwiewne tureckie angory, puchate długowłose brytyjczyki czy czarne jak noc koty bombajskie. Nie zabraknie też popularnych ulubieńców, czyli maine coonów, ragdolli, syberyjczyków, norweskich leśnych, krótkowłosych brytyjczyków czy bengali.
W trakcie wystawy będzie można obserwować oceny kotów przed jednym z pięciu ringów sędziowskich. Przed każdym ringiem stoją ławeczki i krzesła, aby każdy mógł wygodnie nacieszyć się wrażeniami.
W niedzielę na zakończenie wystawy rozdanie nagród: najpierw nagród Top Cat Poland, dla najlepszych kotów poprzedniego sezonu, a na koniec Best of Best, dla najlepszych kotów tej wystawy.


Zaplanujcie swoją wyprawę – 26-27 września od 10:00 do 17:00, hala sportowa CRS-Bielany przy ulicy Lindego 20 – tylko 3 minuty piechotą od stacji metro Wawrzyszew. Zaproście swoich znajomych – oni na pewno też chcą poznać kocie piękności!
Bilety dostępne będą przed wejściem na wystawę,
w cenach: normalny 12 PLN, ulgowy 7 PLN, rodzinny (2+2) 30 PLN. Dzieci do lat 5 wstęp gratis.


 

Obserwuj Aleksandra Galewska-Tomańska:

Z wykształcenia muzyk, pedagog i pedagog specjalny. Zainteresowana tym, co dzieje się na świecie, doszukuje się zależności w zachowaniach międzyludzkich i bieżących wydarzeniach społecznych.