Przed finałem Eurowizji

Przed finałem Eurowizji

opublikowane w Klub Muzyki, Najnowsze Wpisy | 4

W drugim półfinale Eurowizji zwrócila moją uwagę Aminata : z pochodzenia pół Rosjanka – pół Afrykanka (ojciec pochodzi z Burkina Faso). Urodziła się w Rydze i czuje się Łotyszką.Dzieci z mieszanek etnicznych często są niezwykłe. Myślę, że tak właśnie jest z Aminatą, która nie tylko potrafi już śpiewać, ale zaproponowała podkład muzyczny o zdecydowanie nowoczesnym charakterze: mieszanka electronic i trochę R&B, a w refrenie prawie pop.. To się właściwie podczas festiwalu Eurowizji nie zdarza. Aminata Savagogo wydała już swoją debiutancką plytę Inner Voice.

 • Kubuś Fatalista

  O, jak się cieszę, droga Sosno. To znaczy, że jest nas dwoje, bo mnie też. A że dwoje to już grupa – więc trzymajmy kciuki. Nie ważne miejsce – ważne, że śpiewa i to pięknie. Pozdrawiam – Kubuś tym razem nie-Fatalista

 • Sosna

  Kuszyńska mi się podobała, piosenka w stylu festiwalowym, trochę koturnowa, ale pewnie taka ma być. Nie wiem tylko, czy widok Moniki śpiewającej z wózka i szeroka, wielka pieśń wystarczy, ażeby ludzkość na nią zagłosowała masowo. Oby !

 • Kubuś Fatalista

  A co myślicie o Polce?

 • Richard Porthos

  Świetny wybór Ewo! Dzięki. Z głebokim ukłonem z pod Kapelusza. RW.