Leon Barszczewski – Świat Utracony

 

igor_2

Leon Barszczewski. „Utraconego świata”… nadszedł KRES. Książka poszła do Wydawnictwa do ostatniej korekty! Dwa lata wyrwane z życiorysu, a ostatni kwartał dał rzeczywiście mocno do wiwatu… 😉 Nie pamiętam już kiedy położyłem się spać o ludzkiej porze 🙁 Chyba zdecydowanie łatwiej jest napisać nową książkę niż poprawiać i uzupełniać czyjeś „wspomnienia”. Książka o Leonie Barszczewskim jest nieco „dziwnym” tworem, bo zawarte są w niej wspomnienia samego podróżnika (który nie żyje od ponad stu lat) i jego córki (która nie żyje od 50 lat), a poprawione i uzupełnione przeze mnie. Ten nieco „dziwny (u)twór” będzie liczył 344 strony (sporego formatu), 32 rozdziały (w tym Suplement), 3 wstępy, 2 teksty uzupełniające, 350 ilustracji (!!) oraz… 300 przypisów i komentarzy (?!).

Leon Barszczewski
podróżnik, fotograf Azji Środkowej


„Utracony świat” Leona Barszczewskiego pojawi się w księgarniach w pierwszej połowie października. Podobnie jak w oczekiwaniu na długo oczekiwany, wysublimowany posiłek – ślinka leci aż do pasa 😉 Miłego rozsmakowywania się w oczekiwaniu na danie główne.
Igor Strojecki.

Leon

Z Facebook:

Barbara Miedzińska - Cienki
Barbara Miedzińska – Cienki Poproszę o informacje jak sie ukarze chętnie kupie
Ryszard WrzesińskiRyszard Wrzesiński OK!, Dzięki.

 

Maria Majka I ja też bym chciała książkę!

Anna Va Hanasz
 Anna Va Hanasz Książka będzie. Jestem ogromnie ciekawa.
Ewa Maria Wasilewska Cozzi

Ewa Maria Wasilewska Cozzi bardzo interesujacy temat, czy bedzie mozna kupic ta ksiazke on-line?

Igor Strojecki
 Igor Strojecki Książka ma się ukazać na początku października 🙂 Myślę, że tak jak i inne publikacje Bezdroży będzie dostępna online
Jolanta Błaszczyk-Rutkowska
Obserwuj Igor Strojecki:

Igor Strojecki z pasją tworzy fotodokumentację życia codziennego, historii kultury materialnej, sztuki i architektury. Prowadzi na Blogu z Kapelusza dział pt. "Igor Strojecki poleca"