Turniej „HearthStone” 2


Dzisiaj w stolicy zjawił się wysoki mężczyzna średniego wieku z czarnym kapeluszem Porthosa na głowie. Ubrany był w elegancki frak, skrojony nienagannie i białą kamizelkę, nieprzystrojoną żadnym haftem. Lico miał matowe, włosy ciemne, falujące, oczy zaś mądre, ale wesołe, jakby chciał ogłosić jakąś wspaniałą nowinę.
Tak też właśnie się stało!

Człowiek ten przybył ogłosić, że organizuje turniej z nagrodami pod patronatem firmy „Porthos”, w grę „HearthStone” dla wszystkich graczy posiadających swoje własne talie kart!

Oto nagrody, jakie przewidział:
1 miejsce: 80 zł + czapka z daszkiem marki HQCaps + Nagrody rzeczowe + tytuł „Króla Kapeluszy Porthos” (Obecnie należący do zawodnika Glaviusek)

2 miejsce: 40zł + czapka z daszkiem marki HQCaps + Nagrody rzeczowe

3 miejsce: 20 zł + czapka z daszkiem marki HQCaps + Nagrody rzeczowe

4 miejsce: czapka z daszkiem marki HQCaps + Nagrody rzeczowe

Dodatkowo jedna czapka z daszkiem marki HQCaps rozlosowana będzie między wszystkich uczestników.

Turniej

Poniżej przestawiamy regulamin turnieju oraz sposób w jaki się na niego zapisać:

 1. Aby zapisać się na Turniej, należy wysłać maila na adres cyberswiat@lapinede.pl, o tytule Turniej HS, a w treści podać swój battletag, nick pod jakim chcecie być zapisani na drzewku turniejowym oraz 3 postacie, którymi będziecie grać w turnieju, a także należy polubić fanpage bloga https://www.facebook.com/cyberswiat/.
 2. Zapisy trwają do 30 maja 2016 roku do godziny 0:00.
 3. Turniej rozgrywany będzie na serwerze europejskim w trybie standard pojedynek ze znajomym.
 4. Każdy gracz musi grać do końca turnieju na zgłoszonym wcześniej koncie i zgłoszonymi bohaterami. Może jednak przed meczem z każdym następnym rywalem modyfikować swoje talie, nie można edytować ich podczas gry z tym samym przeciwnikiem.
 5. Turniej ma format eliminacyjny, czyli przegrany gracz odpada.
 6. Mecze będą odbywać się w formacie BO5, czyli do 3 wygranych, przy czym kiedy gracz wygrywa, talia, której użył, nie może zostać ponownie użyta do końca meczu. Przegrany w danej grze, może zostać przy swojej talii lub zmienić na inną niewykorzystaną.
 7. Wybranie niezgłoszonego bohatera oznacza automatyczne przegranie gry i punkt dla przeciwnika.
 8. Po każdej rundzie przegrany i wygrany gracz, robią czytelne screeny, a następnie wysyłają wszystkie na maila cyberswiat@lapinede.pl, w tytule należy napisać nicki obu graczy i wynik, np. Kowalski vs Kwiatkowski [3:2].
 9. W przypadku, gdy podczas meczu, któryś z graczy zostanie rozłączony i jego powrót nie będzie możliwy, gracz, który pozostał na stole decyduje czy mecz zostanie powtórzony. Jeżeli uzna, że nie chce meczu powtarzać, zostaje jego zwycięzcą( w takiej sytuacji również trzeba zrobić screeny).
 10. Dzień po zakończeniu zapisów odbędzie się losowanie. Drzewko turniejowe zostanie umieszczone na stronie lapinede.pl, w działach cyberświat i wydarzenia w ten sam dzień.
 11. Po opublikowaniu na blogu drzewka turniejowego, gracze będą mieli 7 dni na rozegranie swojego meczu, w przypadku, gdy nie uda im się rozegrać w tym czasie swojej gry to o zwycięstwie będzie decydował rzut monetą.
 12. Wszelkie spory i łamanie regulaminu muszą być zgłaszane na mail cyberswiat@lapinede.pl z jakimś dowodem, np. screeny, filmiki,
 13. Ostateczne decyzje podejmuje organizator.

   

Obserwuj Paweł Gołucki:

Inżynier Informatyk, Zootechnik. Hodowca pszczół i owadów-patyczaków. Pasjonat gier komputerowych, uczestnik turniejów w League of Legends. Na Blogu z Kapelusza prowadzi dział Cyberświat.