25 kwietnia 2018 r. Czerwone Kapelusze w esklep.porthos.pl oraz w Artmode Atelier Porthos ul. Grochowska 173/175 paw.1 w Warszawie

ZAPROSZENIE
25 KWIETNIA 2018
Międzynarodowy Dzień „Czerwone Kapelusze”….
… a do tego szalone imprezy oraz wspólne wypady. Jedyny warunek: wiek powyżej „50”. Tę formę wspólnego spędzania czasu wybrało już 50 tys. Pań na całym świecie. Ta idea przyświeca organizatorom Międzynarodowego Dnia Czerwonych Kapeluszy – który obchodzimy także w Polsce.

Na ten dzień pełen inspiracji i pozytywnej energii zapraszają: esklep.porthos.pl oraz Artmode Atelier Porthos u Grochowska 173/175 paw.1 z Warszawy

25 kwietnia 2018r. będzie można kupić w esklep.porthos.pl lub w naszym Salonie przy ul. Grochowskiej 173/175 paw. 1 w Warszawie – wszelkie nakrycia głowy i dodatki mody damskiej z 10 procentowym rabatem.

JEŚLI SZUKASZ …
… pomysłu na spędzenie czasu w miłym towarzystwie – dla Swojej Mamy, Babci, Drugiej Połówki– Zaproś ich do Nas.

Czekają na Was: kawa „po irlandzku”, stylowe nakrycia głowy, dobra muzyka. Przymierzenie nic nie kosztuje.

esklep.Porthos.pl – ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE

 

Czerwone Kapelusze

„Stowarzyszenie „Czerwone Kapelusze” powstało w 1998 roku, a po 12 latach ma już ponad 50 tysięcy członkiń w 26 krajach. Założyła je artystka Sue Ellen Cooper z Kalifornii. W 1997 roku podarowała swojej przyjaciółce na 55 urodziny czerwony kapelusz z dedykacją w postaci wiersza Jenny Joseph „Ostrzeżenie”, którego pierwsze linijki brzmią: „Gdy będę starą kobietą, zamierzam chodzić we fiolecie I nosić czerwony kapelusz, który nie będzie mi pasował” Herbatki w czerwonych kapeluszach Pomysł się spodobał nie tylko solenizantce. Początkowo tylko koleżanki Cooper urządzały herbatki, na które przychodziły w czerwonych kapeluszach, fascynatorach, toczkach a następnie założyły stowarzyszenie. A jego inicjatorka, poza honorowym tytułem Królowej Matki, cieszy się honorariami z dwóch bestsellerowych książek. Napisała je o… „Czerwone Kapelusze”. ”
ŹRÓDŁO: kaw/sk (.tvn24.pl)

Artmode Porthos Atelier Kapelusz &Czapka
to wyjątkowe miejsce w Warszawie przy ul Grochowskiej 173/175 paw 1,
Tu znajdziesz specjalnie przygotowane i dopasowane do Ciebie kapelusze, stroiki, czapki,oraz dodatki mody.

Wyroby marki Porthos to: 
Modne Wzornictwo, Doskonała Jakość, Korzystna cena!!!!

Chcemy abyś na wiosnę poczuła się wyjątkowo i niezwykle kobieco
dobierając kapelusze i czapki z naszej oferty.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić, żebyś wyszła
z “Grochowskiej 173” zadowolona?