5 porad jak nosić Snapbacki


Foto: Jak smakuje pcałunek w snapbacku? Pysznie!!!

 

hq

Snapbacki wtargnęły na scenę mody na początku lat 90. i od tego czasu są głównym produktem branży czapek. Snapbacki, czapki z płaskim daszkiem są wyposażone w regulowany zatrzask z tyłu głowy. Pozwala on użytkownikowi dostosować rozmiar czapki do większości rozmiarów głowy i jej kształtów. Zrealizuj pięć porad dla idealnego stylu i modnego wyglądu.

 

1. Poznaj rozmiary Snapbacków 

10
Snapbacki są zazwyczaj klasyfikowane jako „jeden rozmiar dla wszystkich” lub „jeden rozmiar pasuje do większości”, ponieważ mają regulowany zatrzask z tyłu głowy. Zapięcie to jednak pozwala tylko na około 3,5 cm  regulacjię. „Jeden rozmiar dla wszystkich” zazwyczaj pasuje na głowy pomiędzy 56 i 59 cm w obwodzie. Tym, którzy noszą średni rozmiar czapek, 57 – 57,5 cm snapbacki będą dobrze leżały na głowie. Źle jest, jeżeli pomimo regulacji czapki  wydają się być za luźne lub za ciasne. Kupujący powinien również zwrócić uwagę na kształt snapbacków. Niektóre z nich są dopasowane do głowy, podczas gdy inne są „kwadratowe” i źle leżą na głowie.

 

032. Wybierz styl Snapbacka

Wybór stylu snapbacka opiera się wyłącznie na indywidualnym guście osoby. Istnieje kilka stylów, od klasyki, poprzez styl miejski do hip-hopu, a także styl sportowych snapbacków. Nie ma nieczego złego w wyborze dowolnego stylu noszenia snapbacka tak długo, jak jest on odzwierciedleniem osobowości noszącego. Styl jest w dużym stopniu uzależniony od koloru i ozdób oraz aplikacji na czapkach. Czapki z emblematami sportowymi i sloganami występują często, ale logo marki jest najbardziej popularnym wyborem.

 

 

 

 

Jak nosić różne style snapbacków?

Niektóre rodzaje snapbacków nadają się do określonych stylów. Na przykład szary snapback z logo Chicago Bulls jest idealny dla osiągnięcia wrażenia stylu sportowego, podczas gdy różowy moro snapback sprawia, że kobieta ​nabiera wyglądu miejskiej damy. To, jak czapka jest założona  na głowę i jak włosy są pod nią ułożone odgrywa również dużą  rolę w osiągnięciu wrażenia określonego stylu.

kolor4

 

Snapback Style

Jak Nosić

Opcje Hat

Sportowy Na co dzień, z daszkiem  na środku twarzy lub lekko pochylony, ze związanymi włosami Nazwy drużyny, cyfry i znaki, jasne kolory
Miejski i hip-hop W bok, do tyłu, do rozpuszczonych włosów, chustka lub szalik na głowie Marka logo, dzikie nadruki, jasne kolory, ozdoby Rhinestone
Klasyczny i swobodny Emblemat z przodu nad naturalnie ułożonymi włosami Neutralny dobór kolorów, mieszanina różnych logo, zwrotów i wzorów

 

Jak użytkownik zdecyduje się nosić snapbacka zależy wyłącznie od niego. Nie ma żadnych zasad, tylko zmieniające się trendy. Snapbacki wykonane są bardzo podobnie, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie różnego wyglądu przy użyciu tej samej czapki, zależnie od sposobu jej założenia i noszenia.

.

kolor

 

3. Koordynacja kolorów

Snapback jest uzupełnieniem ubioru, więc powinien spełniać rolę balansu kolorystycznego. Snapbacki produkowane  są w tak wielu kolorach, że nie jest trudno znaleźć czapkę w pasującym do ubioru odcieniu. Snapback nie musi być identyczny jak ubiór, ale może służyć jako kontrapunkt kolorystyczny przeciwko szarości i neutralności odzieży konfekcyjnej. Jeśli snapback ma sportowy wygląd w jasnych kolorach, to powinien być uzupełnieniem równie sportowego stroju. Jeśli snapback jest wykonany z błyszczącego materiału winylowego, należy go nosić z modnym ubiorem w stylu miejskim.

 

02

4. Prawidłowo załóż  Snapbacka na głowę!

Snapback zawsze wygląda dobrze, jeżeli umieszczony jest prosto na głowie. Jest to klasyczny sposób noszenia czapek. Podciągnij daszek na głowie lekko do góry, a zyskasz nieformalny, przyjazny wygląd. Pociągnij daszek w dół na czoło, a stworzysz klimat odpychający. Niektórzy noszą czapki założone na bok lub tył na przód, a także z daszkiem nachylonym w górę lub w dół, w zależności od ich preferencji.

 1099-BASEBALL-HAT-PATTERN-2-1024x1024
5. Zabawy z różnymi Fryzurami

Jedną z najlepszych fryzur do noszenia snapbacka jest… nie mieć włosów w ogóle. Łysa lub ściśle ogolona głowa idealnie pasuje do stylu snapback, Ale każda fryzura jest dobra. Snapback doskonale współgra z krótkimi włosami. Jeśli włosy są dłuższe, właściciele na ogół starają się utrzymać je na zewnątrz z boków czapki, więc chowając nadmiar włosów za uszami eliminujemy ten problem.

11

Fryzury damskie, które współpracują ze Snapbackami.

Kobieta może zgodzić się, żeby długie włosy zwisały bezpośrednio spod snapbacka, co daje elegancki wygląd. Jeśli nie chce mieć włosów na szyi, może w formie sportowego kucyka przewlec je przez otwór utworzony przez pasek. Splecione włosy przesunięte na bok wyglądają całkiem świeżo. Dwa warkocze po obu stronach głowy wyglądają młodzieńczo i dziewczęco.