CHAPEAU 2015: NOWY FORMAT


chapeau2015_im04

chapeau2015_im03

chapeau2015_im02

 

chapeau2015_im01

 

 

 

 

 

 

 

Od 19 do 22 sierpnia w Moskwie „Gościnny Dwór” odbędą się XIII  Międzynarodowe Targi Kapeluszy i Akcesoriów Chapeau.
W 2015 roku impreza ma Nowy Format – wraz z projektem „Mosfur”, poświęconym modzie futrzanej.

Wystawa jako  najważniejsze wydarzenie branży, organizowana jest co roku przez firmę wystawienniczą „Cordon”. Tradycyjnie skupia ponad 200 wystawców
i 10 000 zwiedzających – specjalistów z wielu miast Rosji, WNP, Europy i Azji. Specjalistyczne ekspozycje cieszą się dużym zainteresowaniem przedstawicieli sieci handlowych z Rosji i krajów WNP, oraz prasy i wielu branżowych ekspertów.

Harmonogram CHAPEAU w Nowym Formacie –  to program pokazów, konferencji i profesjonalnych konkursów, największe zgromadzenie uczestników i ekspertów rynku kapeluszy, akcesoriów i futer w jednym miejscu.

Na otwarciu, zgodnie z wieloletnią tradycją, będzie – legenda krajowych projektantów mody – Wiaczesław Zajcew. Wśród wystawców w nowym sezonie znajdą się marki „Fur Catherine” Meksyk, Tonak, «Grimoire», Roma-futro, Fredrikson, Saga Furs domów aukcyjnych i NAFA, Modniarstwo Klubowych Kapeluszy i wiele innych. W programie rozrywkowym wystąpią  grupy dzieci z zespołu „Shapenok”.Odbędzie się konkurs „Nakrycia głowy Chapeau» – na najlepszą kolekcję profesjonalnych producentów  pośród wystawców. Oceniać prace  kolegów  będzie jury ekspertów, wśród których będą słynni projektanci jak: Wiaczesław Zajcew, Igor Gulyaev, Alina ASSI, Sergey Efremov, Sergey Pugaczowa i inni.

Gościom zostanie przedstawiony Nowy Format programu biznesowego – Chapeau Konferencja Mody. Czołowi eksperci w dziedzinie mody omówią kwestie produkcji
i sprzedaży akcesoriów oraz czapek i futer. Wśród prelegentów – zobaczymy znanych analityków, projektantów, przedstawicieli dużych firm przemysłowych i handlowych z Rosji. Pierwszy dzień konferencji (20 sierpnia), będzie kontynuować konkurs młodych projektantów mody pt. „Moda Zaczyna się od Kapelusza”. W tym roku po raz piąty jury składające się z redaktorów wiodących kolorowych magazynów i stron internetowych o modnych butikach w Moskwie, stylistów i dyrektorów dużych spółek mody, wybierze najlepszych absolwentów i studentów wyższych artystycznych uczelni rosyjskich.

My też tam będziemy. Porthos Hats & Caps.

Jarpol