Gry na telefon – Doors

opublikowane w Cyberświat, Najnowsze Wpisy | 0

Szykuje się wam nużąca podróż pociągiem do Zasiedmiogórogrodu i przeczuwacie, że co chwila będziecie się retorycznie pytać: Czy daleko jeszcze?
Zamiast tego zaopatrzcie się w telefon z pełną baterią lub power bankiem pod ręką oraz z zainstalowaną grą pt.”Doors„.original-48f42f5bbb

Doors jest grą logiczną wymagającą kreatywnego myślenia. Można przy niej tak pobudzić do działania szare komórki, że zapomną o nudzie na długi czas.
Gra polega na otwieraniu drzwi… Brzmi banalnie, ale takowe nie jest, ponieważ aby otworzyć drzwi musimy rozwiązać różne zagadki. Ostrzegam również o uzbrojeniu się w cierpliwość, nie chciałbym być odpowiedzialny za rozwalone telefony, a gra potrafi zdenerwować np. gdy na długi czas utkniemy przed którymiś z drzwi.

zamkniete_drzwi110456efee1982dc6c04789e203bfa20b84
Jak już wspominałem Doors wymaga kreatywnego myślenia. Przed nami pojawią się zagadki matematyczne, logiczne czy nawet zadania zręcznościowe wykorzystujące system dotykowy telefonów.

image-04-321x535 100doors

maxresdefault

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grę polecam jednak tylko tym, którzy od tego typu rozrywki oczekują czegoś więcej niż tylko klikania, a mianowicie wyzwania nie tylko dla palców, ale także mózgu. Gracze nie lubiący wysilać umysłu podczas wirtualnej rozgrywki niech się nawet nie fatygują po sprawdzanie opinii i ocen. Z góry stwierdzam, że to nie takich wrażeń szukacie.

Kluczników nigdy zbyt wielu, także zapraszam do pobrania gry i otwierania drzwi moi mili.