League of Legends z kapeluszy słynie!

opublikowane w Cyberświat, Najnowsze Wpisy | 0

Siedziałem sobie ostatnio w tribushu, wygrzewając się na słonecznym Summoner’s Rift i oglądając przechadzających się dolną aleją bohaterów przyszła mi taka myśl do głowy, że na League of Legends bardzo modne są różnorakie kapelusze i czapki.

Czy ktoś z was zastanawiał się kiedykolwiek jak wyglądałby świat bez czapki Teemo? Straszna i mroczna myśl, prawda?
Teemo_0
Nie ma chyba bardziej jednocześnie kochanej i nienawidzonej postaci, niż ten mały Yordl. A jego czapka to już legenda, chce ją mieć w posiadaniu każdy gracz LoLa. Na wszelakich turniejach można zobaczyć na trybunach mnóstwo kibiców noszących to charakterystyczne nakrycie głowy.


Jak wyglądałby mistrz stylu Twisted Fate bez swojego kapelusza? Nawet nie umiem sobie tego wyobrazić.

Twisted_Fate_OriginalSkinTen podstępny karciarz i szuler podbił dzięki swojemu stylowi serce już nie jednej niewiasty. A największy charakter jego osobowości nadaje właśnie kapelusz. Popatrzcie zresztą sami jak boczne zagięcia podkreślają jego długie włosy i idealnie przyciętą brodę. Złota ozdoba na środku kapelusza bardzo ciekawie komponuje się z peleryną noszoną na plecach, co sprawia, że TF wygląda jak jakiś hrabia. A trzeba pamiętać, że to zwykły oszust karciany.


Ciemna sylwetka Veigara bez kapelusza? Co wy na to?

veigar

Ten mały champion nazywany „Paniczem Zła” potrzebuje kapelusza jak każdy szanujący się mag. Czarodziej bez kapelusza to jak pisarz bez pióra. Czyż ten fioletowy kolor nie podkreśla pięknych złotych oczu Veigara? Moim zdaniem nasz bohater to prawdziwy modniś.


Przyszła pora na Shaco, demonicznego błazna.

shaco_by_pxsaber-d4il0flTen to dopiero nie przejmuje się opinią ludzi. Czy ktokolwiek z was pokazał by się w takiej czapeczce publicznie? Myślę, że nie. A nasz bohater zakłada ją na każde przyjęcie. No ale kto oczekuje od błazna, żeby znał się na modzie.


Mamy też przesłodką Lulu, która przed lustrem spędza prawie całe dnie, ale patrząc na jej wygląd chyba się opłaca.
luluCzyż ta mała wróżka nie jest urocza? A ten kapelusz? Istny krzyk mody. Jak dobrze dopasowany do koloru włosów i jej przyjaciela Pixa, który ciągle jest w pobliżu. Niejedna osoba powinna uczyć się mody od Lulu.


Ostatnim bohaterem, który miłuje się w kapeluszach jest Gangplank, Postrach Siedmiu Mórz.

gp

Jeśli miłujecie się w pirackich kapeluszach i też chcielibyście postraszyć trochę na morzach, to nie ma lepszej osoby, z której moglibyście brać przykład niż przedstawiony na obrazku powyżej pirat. Gangplank jest prekursorem stylu pirackiego i doboru kapeluszy. Każdy pirat zazdrości i podpatruje jak aktualnie ubrany jest nasz bohater.

Podsumowując cały artykuł można stwierdzić, że Runeterra kapeluszami stoi. Zgadzacie się z tym?

Źródło rysunków: leagueoflegends.wikia.com