Moda….. na fitness!!!

opublikowane w Moda z Kapelusza, Najnowsze Wpisy | 0

Ostrożnie ze Słońcem

Pod wpływem Słońca, włosy stają się łamliwe!
Stylowe dziewczyny noszą Stylowe  – ” Kapekusze Porthosa”.

Reklama
Moda na fitness

Moda Fitnes 10

Dociera do nas świadomość zdrowego stylu życia, na który prócz odpowiedniej diety składa się ruch.

Ważne jest by zażywać ruchu, a czy jest to bieganie, joga, czy sztuki walki nie ważne, bo każda forma ruchu jest na wagę złota i każda dodaje nam cennych lat do przeżycia.

Widzimy więc jak ludzie ćwiczą na siłowniach i salach gimnastycznych, biegają po parku, pływają na basenie. W większości ubrani w markowe dresy lub proste koszulki i jakieś spodenki dla wygody.

Dziś chcielibyśmy pokazać, że to nie koniec opcji. Sport może być uprawiany w naprawdę ciekawych i wzbogacających urodę, a jednocześnie wygodnych strojach, a wysportowane ciało w odpowiednim stroju to wręcz dzieło sztuki.

 

Moda Fitnes 8

Klasyczny strój sportowy wzbogacony z przewiewnym sportowym bolerkiem w zdecydowanym kolorze, do tego czarne jak strój buty z elementami kolorystycznymi korespondującymi z kolorem bolerka wygląda świetnie.

 

Moda Fitnes 5

Tu zasada jest podobna. Czarny strój i wszelkie wstawki i dodatki tu w kolorze białym.Uroku a zapewne i wygody dodają drapowane wstawki na kolanach w kontrastowej do spodni bieli. Sprawdziłby się tu oczywiście każdy kontrastowy kolor. Strój uzupełnia chusteczka na włosy podkreślająca dodatki.

Moda fitnes6

Moda na rowerze

Musimy być przede wszystkim widoczni. Tu dobrane zimne niebieskie spodnie z ciepłą żółtą bluzką wzbogaconą o czerwone, równie ciepłe dodatki. Wstawcie inny zimny kolor jak fiolet czy zieleń zamiast czerwieni i od razu zrozumiecie czemu nie. Przeplatająca się czerń zdaje się wszystko ze sobą łączyć. Całość wygląda świetnie.

Moda Fitnes 1

 Czarno-czerwony top z czarno srebrnym dołem oddzielone pasem ciała modelki, o ciepłej barwie korespondującej z czerwienią elementów topu. Srebrne spodenki uzupełnione srebrnymi rękawicami.

Moda po treningu?

Można podkreślać sportową sylwetkę i sportowy styl życia bardziej  eleganckim niż dresy strojem dziennym, na co przykłady mamy poniżej.

 

Moda Fitnes 3

 

Wygoda, naturalne tkaniny, luźna forma. Do tego wygodne sandały na drewnianych obcasach, drewniane bransolety i kolczyki podkreślają naturalny surowiec stroju.

moda Fitnes 9

 

Piękny strój doskonale otulający sylwetkę. Szerokie rozcięcie spódnicy pokazuje piękny kształt nóg, odkryty pas nad biodrami wyróżnia świetną talię. Top na jedno ramię odkrywa drugie i całe, pięknie umięśnione ręce. Do tego odpowiednie buty i ja widzę tu lekki kapelusz w kolorze pasków na stroju. Oczywiście, kapelusz firmy Porthos.

Moda fitnes 7

Niezwykle lekka tkanina. Kolorowa, jednak dyscyplinę tym kolorom narzuca główny motyw czerni.Bardzo wygodnie i energicznie dzięki zastosowanym kolorom. Czerwone buty zgodnie z głównym motywem topu. Strój od bioder w górę bardzo przyległy, podkreślający szczupłą, wysportowaną sylwetkę. Całość wzbogacona odpowiednią biżuterią. Znów brakuje tylko stosownej czapki najlepiej marki HQ.