Turystyka modowa


poster1-1-1160x807 nowy_1poster1-1-1160x807 nowy

W Nowym Jorku rozpoczyna się obóz biznesowy dla członków branży mody Moda Innovation Camp New York – dwutygodniowe zgrupowanie w Nowym Jorku dla początkujących i profesjonalistów w branży mody, w czasie którego odbędą się spotkania z ludźmi i firmami, czołówką  światowej branży mody.

14-25 września 2015 w  Moda Innovation Camp w Nowym Jorku weźmie udział 20 przedstawicieli biznesu WNP mody w ramach swojej nowej trasy biznesu . Program skierowany jest do początkujących, którzy marzą o sukcesie w świecie mody i tym biznesie, a także do fachowców, którzy wiedzą dokładnie, jaką wiedzę chcą uzyskać. Wiedzę potrzebną właścicielom i zarządcom branży mody, ambasadorom mody jako sztuki i stylu życia.

W ramach programu, w ciągu 12 dni uczestnicy odbędą więcej niż 40 spotkań z przywódcami świata mody, odwiedzą 5 modowych imprez towarzyszących.

W czasie imprezy zaplanowane są wizyty w domach mody, zwiedzanie salonów oraz spotkania z przedstawicielami kolorowych magazynów, sprzedawcami detalicznymi i firmami internetowymi oraz blogerami modowymi z Nowego Jorku i młodymi projektami.

Marc Jacobs, DKNY, Ralph Laurent, Net-A-Porter, Yoox Grupa, Macy, Vogue, Glamour i NY Fashion Institute of Technology – to kilka nazwisk i firm, z których poglądami uczestnicy będą musieli się zmierzyć.

A ponadto spotkania z przedstawicielami przemysłu, wizyty w firmach, możliwość poznania nowych przyjaciół, analiza studiów przypadków, wymiana doświadczeń.

Organizatorem trasy mody w Nowym Jorku jest Innovation Camp – młoda firma, która specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów służbowych. Po rozpoczęciu pracy w sierpniu 2014 r. kreatywni z Innovation Camp już zorganizowali trzy wycieczki biznesowe do Doliny Krzemowej, a w planie mają przygotowanie programu o tym, jak zrobić wielki biznes na całym świecie.
/RP/

New York8

The spring 2009 Marc Jacobs collection is modeled at the finale of theshow during Fashion Week in New York, Monday, Sept. 8, 2008. (AP Photo/ Louis Lanzano)
Foto: (AP Photo/ Louis Lanzano)