Warszawa 2013. Najciekawsze realizacje roku – w tym Muzeum Modniarstwa i Naparstków

opublikowane w Muzeum Naparstków, Najnowsze Wpisy | 0

 Muz1

Na początku marca ub. roku ukazała się książka o stolicy „Warszawa 2013. Najciekawsze realizacje roku”. Książka była czwartą książką o nowych inwestycjach.

Cykl jest bardzo ciekawą publikacją, ponieważ nie skupia się na znanych już zabytkach i wielokrotnie odwiedzanych miejscach, a na tym co w stolicy właśnie powstało na przestrzeni poprzedniego roku. 
Książka „Warszawa 2013. Najciekawsze realizacje roku” na 230 stronach opisuje 99 najciekawszych nowych inwestycji. W książce znalazły się najciekawsze nowe muzea, teatry i inne instytucje kultury, pomniki oraz rzeźby, instalacje, murale i inne obiekty street art. Znajdziemy informacje o nowych biurowcach, hotelach i inwestycjach mieszkaniowych. W publikacji opisywane są realizacje publiczne oraz inwestycje komercyjne. Książka wzbogacona jest ponad setką kolorowych zdjęć wykonanymi przez fotografów, Sabinę Chylę i Marka Sztuckiego. Jej autorami są Marta Chodorska, przewodnik warszawski i polonista oraz Tomasz Chodorski, przewodnik miejski i terenowy.

My zachęcamy do lektury tego wydawnictwa ze względu na umieszczony w niej, bliski nam obiekt, jakim jest Muzeum Modniarstwa i Naparstków. Szczególnie, teraz, kilka dni przed Nocą Muzeów, warto takie miejsca sobie przypomnieć, poczytać o nich, a jeszcze lepiej odwiedzić je w sobotę i zapoznać się z ich ofertą osobiście.

Zapamiętajcie! 16 maja, sobota w godzinach od 11:00 do 20:00, szalona (choć wczesna) Noc Muzeów w Muzeum Modniarstwa i Naparstków w Warszawie-Rembertowie.

Muz2