To ekscytujące!

opublikowane w Najnowsze Wpisy, Wydarzenia | 0

 

akademia-biznesu

doswiadczenie

 

 

 

 

Witaj

 

Jeśli chciałbyś podwoić dochód swojej firmy i zostawić swoich konkurentów daleko w tyle, to mam dla Ciebie ekscytującą informację!

Mój znajomy, Piotr, którego miałeś ostatnio okazję poznać za sprawą wielu ciekawych materiałów, właśnie otworzył zapisy do V edycji Akademii Biznesu Piotra Michalaka, 6-miesięcznego programu rozwoju biznesu.

Co ciekawe, Piotr daje twardą, pisemną gwarancję „albo podwoisz dochód firmy, albo zwrócimy Ci pieniądze”. Czy to brzmi fair? Jak dla mnie bardzo.

Ale czy to naprawdę działa? Zaufaj, też się nad tym zastanawiałem. Do czasu, aż zobaczyłem poniższe opinie uczestników poprzednich edycji Akademii Biznesu (swoją drogą, na stronie Akademii jest aż 25 stron A4 opinii zadowolonych klientów):

„Porównując I kwartał do II, moje zyski zwiększyły się 2-krotnie. Zestawiając rok 2013 z 2014, widzę, że zysk wzrósł w granicach 110 000 zł.” To opinia Mirosława Marmaja, przedsiębiorcy, uczestnika Akademii Biznesu Piotra Michalaka, który prowadzi agencję reklamową.

„Dzięki wiedzy i inspiracji zdobytej w Akademii przychody firmy zwiększyły się dwukrotnie. Udało się co najmniej dwukrotnie, jeśli nie trzykrotnie, zwiększyć bazę użytkowników serwisu.” To opinia Piotra Głowackiego, przedsiębiorcy, uczestnika Akademii, który prowadzi portal dla inwestorów.

 

Jest jeszcze coś.

W związku z otwarciem zapisów do V edycji Piotr przygotował dla Ciebie specjalne video, dzięki któremu poznasz 7-etapową formułę, za pomocą której dynamicznie rozkręcisz swój biznes. Z materiału dowiesz się więcej o Akademii (będziesz mógł również zapoznać się z ofertą Akademii).

Zobacz video:     ←——————– LINK

 

Z ostatniej rozmowy z Piotrem wiem, że pierwsi klienci już zostali zapisani do V edycji Akademii Biznesu. Pojawiło się też spore zainteresowanie wśród czytelników biuletynu Piotra. Niestety, ze względów logistycznych, jest też ograniczona liczba miejsc, a zapisy będą trwać tylko do końca lutego (albo krócej, jeśli skończą się wolne miejsca).

Informacja o zapisach do V edycji ma być w najbliższym czasie mocno nagłośniona (między innymi billboardy w Warszawie), dlatego piszę do Ciebie tak wcześnie, jak tylko mogę, abyś miał możliwość zapisania się – oczywiście, jeśli interesuje Cię podwojenie dochodu w firmie i odzyskanie dużej ilości czasu i spokoju.

A teraz pytanie do Ciebie: Jakby wyglądała Twoja praca, gdybyś wdrożył rozwiązania omijające konkurentów tak, że nawet nie wiedzieliby, jak generujesz pieniądze?

Czy to jest w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak! Wszystko zależy od Systemu Biznesowego. Jest pewna sprawdzona i działająca formuła na stworzenie odpowiedniego systemu biznesowego i trwałe udoskonalanie go. Jak wygląda ta 7-krokowa formuła? Właśnie tego dodatkowo dowiesz się z darmowego nagrania video od Piotra:

Link do video:  ←————–LINK

Zachęcam Cię do obejrzenia video w całości. Jest bardzo pro-rozwojowe i otwiera oczy na wiele spraw!

 

PS

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz podwoić dochód – gorąco rekomenduję Tobie Akademię Biznesu Piotra Michalaka. Dostaniesz pisemną gwarancję na podwojenie dochodu (konkretny rezultat albo zwrot zainwestowanych pieniędzy). Zapisy trwają do końca lutego, jednak liczba miejsc w V edycji jest ograniczona i w związku z tym zapisy mogą zostać zamknięte wcześniej.
Pozdrawiam, 

Ryszard Wrzesiński Porthos

 

Foto: www.akademia-biznesu.org

Foto Tytułowe: www.pixabay.com