nakrycie głowy

Nakrycie głowy odzwierciedla osobowość?

Berety dla romantyków, kapelusze z szerokim rondem dla kobiet z silną osobowością i seksapilem…

   Jesteś młody? Lub przeciwnie – lata lecą a ty wciąż wspominasz młodzieńczy okres? Nie czujesz się na wiek który widnieje ci w dowodzie osobistym? Zapewne luźna czapka to coś co posiadasz w szafie i wciąż z sentymentem ubierasz. Osoby które bez zastanowienia wybierają kolorowe fikuśne czapki, z pomponem lub bez, mają często dużo dystansu do siebie i otoczenia. Lubią być postrzegani za młodszych niż są. Mają poczucie humoru i nie obawiają się krytyki. Każdy przecież ma w sobie coś z dziecka i warto to eksponować. Młodość to fundament na którym opiera się budowa naszego dalszego życia. Nie bójmy się wracać myślami wstecz i czasem dać upust naszemu poczuciu estetyki i mody. Pompon w czapce zawsze zwraca na siebie uwagę, a to od nas zależy jak ie pozytywne cechy osobowości będzie on ujawniał. No i o to chodzi! Zawsze trzeba być sobą!Nakrycia głowy są z nami od wieków. Kiedyś to co noszono na głowie pokazywało do jakiej grupy społecznej należał człowiek. Czy był królem, czy wieśniakiem, żołnierzem, księdzem, studentem, – zawsze rozróżniano ludzi po tym co mieli na głowie. Ba! Nawet różne części świata to odmienne nakrycia głowy! Azjaci noszą stożkowe kapelusze, Amerykanie kapelusze cowboyskie a Eskimosi futrzane kaptury! Więc czemu by nie przypisać kapelusza czy czapki do cech charakteru? W końcu to jaką mamy osobowość decyduje o tym co wybierzemy do ubrania i na jakie dodatki szczególnie zwrócimy uwagę. Nikt nie lubi stereotypów ale warto czasem ponieść wodze fantazji i zastanowić się co nami kieruje gdy dobieramy sobie ubrania.

Fot. mr.stokey/Flickr

Fot. mr.stokey/Flickr

Fot. Umberto Salvagnin/Flickr

Fot. Umberto Salvagnin/Flickr

Berety to nakrycia głowy dla osób o romantycznej duszy. To one zawsze kojarzyły się z Francją i malarstwem. Marzyciele, lekkoduchy, osoby wrażliwe i ceniące luźną wygodną klasykę mają w sobie dużo tolerancji i charyzmy. Ktoś kto wybierze beret, zawsze odrobinę będzie miał coś z artysty.

Jesteś damą? Elegancki wygląd idzie u ciebie w parze ze znajomością savoir vivre? Cenisz w sobie zdobyte doświadczenie a upływ lat jest dla ciebie cennym bagażem wspomnień? Zatem elegancki kapelusz to twój znak rozpoznawczy. Któż nie lubi Królowej Elżbiety II, a to właśnie ona jest tym współczesnym kanonem elegancji. Jej kolekcja eleganckich kapeluszy na każdą okazję imponuje cały świat. Te idealnie i schludnie dobrane kolory i kroje zawsze współgrają z nakryciem głowy. Kapelusz wizytowy powinna mieć każda elegancka pani. Wiek nie gra tu roli, jedynie nasze poczucie elegancji i szyku jest tu wyznacznikiem. Nie bójmy się eksperymentów, bo to one kształtują obecną modę. Nie tylko na królewskim dworze.

Kapelusze z szerokim rondem są głównie dla kobiet z bardzo silną osobowością i seksapilem.

Berety to nakrycia głowy dla osób o romantycznej duszy. To one zawsze kojarzyły się z Francją i malarstwem. Marzyciele, lekkoduchy, osoby wrażliwe i ceniące luźną wygodną klasykę mają w sobie dużo tolerancji i charyzmy. Ktoś kto wybierze beret, zawsze odrobinę będzie miał coś z artysty. No bo gdzie jak nie we Franci spotykamy się z klimatem romantycznych miejsc, cudowną Wieżą Eifla, winem do wytwornej kolacji i malarstwem francuskich impresjonistów. Beret to też symbol rewolucji – Wszyscy chyba pamiętamy serial Allo Allo i śliczną Michelle z ruchu oporu. Takie sławy jak Brigitte Bardot oraz Anna Karina dumnie nosiły berety co podkreśliło ich wyjątkowość. Zatem…Viva la France!

p231Manufaktura Porthos – zobacz i kup unikatowe nakrycia głowy tworzone z pasji!

 

Kapelusze z szerokim rondem są głównie dla kobiet z bardzo silną osobowością i seksapilem. To one będą je wybierały na każdą możliwa okazję. Pewne siebie i swojej kobiecości – takie właśnie są te osoby. A kapelusz z szerokim rondem doda im tej „kropki nad i”, doda im jeszcze większego stylu i wyrazistości. Nie obawiajmy się takich kapeluszy! To świetny sposób aby wyróżnić się zszarej rzeczywistości i mieć „cały świat u stóp”! Nikt tak pięknie i ponętnie nie wygląda jak pewna siebie kobieta mająca na sobie szpilki i kapelusz z szerokim rondem. Dodatki potrafią dodać kobiecie „pazura” a wtedy nic i nikt nie może im się oprzeć.

Esklep

Basia Durajczyk