Turniej „HearthStone”

opublikowane w Cyberświat, Najnowsze Wpisy, Wydarzenia | 0

Dzisiaj w stolicy zjawił się wysoki mężczyzna średniego wieku z czarnym kapeluszem Porthosa na głowie. Ubrany był w elegancki frak skrojony nienagannie i białą kamizelkę nieprzystrojoną żadnym haftem. Lico miał matowe, włosy ciemne, falujące, oczy zaś mądre, ale wesołe, jakby chciał ogłosić jakąś wspaniałą nowinę.

Tak też właśnie się stało! Człowiek ten przybył ogłosić, że organizuje turniej z nagrodami pod patronatem firmy „Porthos”. Rywalizacja w grze „HearthStone” będzie dotyczyć wszystkich graczy posiadających swoje własne talie kart!

Oto nagrody, jakie przewidział:

 1. miejsce: Kod paysafecard o równowartości jednej przygody „League of Explorers” lub 15 pakietów kart + tytuł „Króla Kapeluszy Porthos”
 2. miejsce: Kod paysafecard o równowartości 7 pakietów kart.
 3. miejsce: Kod paysafecard o równowartości 2 pakietów kart.
 4. miejsce: Możliwość rozegrania meczu z organizatorem!

Poniżej przedstawiamy regulamin turnieju oraz sposób w jaki się na niego zapisać:

 1. Aby zapisać się na turniej, należy wysłać maila na adres  o tytule Turniej HS, a w treści podać swój battletag, nick, pod jakim chcecie być zapisani na drzewku turniejowym oraz 3 postacie, którymi będziecie grać w turnieju. Należy także polubić fanpage bloga BlogZKapelusza.
 2. Zapisy trwają do 2 stycznia 2016 roku do godziny 23:00.
 3. Turniej rozgrywany będzie na serwerze europejskim w trybie pojedynku ze znajomym.
 4. Każdy gracz musi grać do końca turnieju na zgłoszonym wcześniej koncie i zgłoszonymi bohaterami. Może jednak przed meczem z każdym następnym rywalem modyfikować swoje talie.
 5. Turniej ma format eliminacyjny, czyli przegrany gracz odpada.
 6. Mecze będą odbywać się w formacie BO5, czyli do 3 wygranych, przy czym kiedy gracz wygrywa.Talia, której użył nie może zostać ponownie wykorzystana do końca meczu. Przegrany w danej grze może zostać przy swojej talii lub zmienić na inną niewykorzystaną.
 7. Wybranie niezgłoszonego bohatera oznacza automatyczne przegranie gry i punkt dla przeciwnika.
 8. Po każdej rundzie przegrany i wygrany gracz robią czytelne screeny, a następnie wysyłają wszystkie na maila . W tytule należy napisać nicki obu graczy i wynik, np. Kowalski vs Kwiatkowski [3:2].
 9. W przypadku, gdy podczas meczu któryś z graczy zostanie rozłączony i jego powrót nie będzie możliwy, gracz, który pozostał na stole decyduje czy mecz zostanie powtórzony. Jeżeli uzna, że nie chce meczu powtarzać, zostaje jego zwycięzcą (w takiej sytuacji również trzeba zrobić screeny).
 10. Dzień po zakończeniu zapisów odbędzie się losowanie, którego przebieg zostanie umieszczony w serwisie YouTube. Drzewko turniejowe opublikowane będzie na stronie blogzkapelusza.pl w dziale Cyberświat i Wydarzenia tego samego dnia.
 11. Po opublikowaniu na blogu drzewka turniejowego gracze będą mieli 7 dni na rozegranie swojego meczu. W przypadku, gdy nie uda im się rozegrać w tym czasie swojej gry, o zwycięstwie będzie decydował rzut monetą.
 12. Wszelkie spory i łamanie regulaminu muszą być zgłaszane na mail  z konkretnym dowodem, np. screeny, filmiki.
 13. Ostateczne decyzje podejmuje organizator.