I Warszawski Dzień Kapelusza!

opublikowane w Najnowsze Wpisy, Wydarzenia | 0

Iwarszawski_dzien_kapelusza_500x500

Art & Fashion Festival to selektywna impreza modowo-kulturalna, do współpracy w której zaprosiliśmy jedynie ekskluzywne marki modowe, projektantów niepowtarzalnej biżuterii oraz uznane marki kosmetyczne, a także artystów.

ART & FASHION FESTIVAL, podobnie jak wszystkie nasze dotychczasowe imprezy to wyjątkowe wydarzenie łączące z powodzeniem modę, kulturę, sztukę i styl, dające niepowtarzalną możliwość spędzenia czasu z daleka od centrów handlowych i nieprzychylnych dużych sal wystawienniczych.

W sobotę, 3 października 2015, zapraszamy ponownie do Domu Handlowego Mysia 3 w Warszawie.

Prestiżowe i eleganckie wnętrza Domu Handlowego Mysia 3,  zlokalizowanego w samym centrum miasta, zapewnią idealną przestrzeń dla zapoznania się z najnowszymi trendami i jesienno-zimowymi kolekcjami ubrań, biżuterii i akcesoriów. Są także doskonałym miejscem dla poznania prac współpracujących z nami artystów.

Jak zawsze z dużą starannością zadbamy o wystrój wnętrza, a także o komfort naszych gości, którzy skorzystać będą mogli z asortymentu kawiarni Deli oraz poczęstunków i degustacji przygotowanych przez naszych partnerów, zaś stoiska zlokalizowane będą w łatwo dostępnych, następujących strefach: Bussiness, Casual, Accessories, Beauty oraz Art.

Naszym gościom, podczas trwania imprezy, dajemy też niepowtarzalną możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju prelekcjach, pokazach oraz wydarzeniach kulturalnych. We współpracy z naszymi partnerami oraz sponsorami przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek.

Tego dnia odbędzie się też I Warszawski Dzień Kapelusza!

Zapraszamy wszystkie damy do założenia tych fantastycznych, mniejszych i większych nakryć głowy, odwiedzenie nas na Mysiej 3 oraz do udziału w KONKURSIE KAPELUSZY!

Szczegółowy harmonogram Art & Fashion Festival dostępny będzie wkrótce 

Dołącz do nas:

https://www.facebook.com/events/1421184014857295/

 

Sponsor główny: Electrolux

Patroni Medialni: FLESZ. Gwiazdy i Styl,  Viva!Moda,  HATOR,  Madame,  Slow Poland,  ModnaUlica.pl,  Na Obcasach

Partnerzy wydarzenia: JMC Online Media  Deli 3, DH Mysia 3, The Esthetic GroupTADAM Media & Marketing,Rouge Bunny Rouge Poland, Ennbow, Lallu Chick by Hania Bulczyńska, Cieszkowski – pracownia czapek i kapeluszy, Porthos Hats & Caps.