Miłość – Czytelniczki, Blogerki, – KOCHAMY WAS

opublikowane w Najnowsze Wpisy, Wydarzenia | 0

Miłość. Kocham Was  Skarby moje  najdroższe! Ponad pół wieku trwało przełamywanie się do tego, żebym potrafił wyrażać swoje uczucia, swoim bliskim, bezpośrednio, prawie codziennie.

Miłość

Jak to się stało, że kiedyś słowa Kocham Ciebie nie przechodziły mi przez gardło, a teraz wymawiam je z satysfakcją i przyjemnością, ze mogę sprawiać radość sobie i innym.
Byłem nieśmiały, skryty,podejrzliwy.  Nie chciałem lub bałem się ujawnić swoje emocje i uczucia. Brakowało mi pewności siebie czyli ogólnie rzecz ujmując byłem pełen kompleksów..
Miłość idealna była moim marzeniem. Szybko jednak przestałem wierzyć w lojalność niektórych moich dziewczyn. A tym do których miałem zaufanie, nie potrafiłem odwzajemnić się tzw. uczciwością damsko – męską.
Czas mijał na różnych znajomościach,  kiedy nagle odkryłem, że.przy mnie od lat, w różnych – lepszych a coraz częściej gorszych –  okolicznościach życia są te same osoby. W stosunku do jednych to miłość odblokowała moje do nich nastawienie. A jeżeli chodzi o innych, to pierwotne zauroczenie młodością seksapilem, zamieniło się w w uczucie wg. mnie bardziej trwałe. Nie wiem czy nie dochodzi tutaj zwykła kalkulacja rozumowa.
Oczywiście przez te wszystkie lata, nabrałem pewności siebie, nauczyłem się doceniać swoją  wartość.
Najważniejszą stała się jednak wiara w ludzi..
Dziękuję Wam Skarby moje najsłodsze, to Wy daliście mi odwagę do wypowiadania moich uczuć i sprawiliście, że żyję teraz lżej i przyjemniej.

Dzisiaj jest Dzień Wyznawania Miłości, dlatego nie zapomnijcie okazać uczucia i wyznać miłość tym, których kochacie! Możecie to zrobić nawet teraz w komentarzach poniżej lub na naszym fanpage’u na Facebooku.

A to od nas dla Was…Miłość:
Kochani, Czytelniczki,  Modystki, Skandalistki, KOCHAMY WAS !!!

/Męska część red. „Blog z Kapelusza”/

 


 

11924742_883470551700287_4022523854436838942_n

 

2o sierpnia