Modne cytaty z Biblii

opublikowane w Moda z Kapelusza, Najnowsze Wpisy | 0

1 stycznia to idealny moment, żeby zdecydować się na zmianę. Zawsze później można zmienić zdanie, ale choć przez chwilę ma się poczucie, że tym razem się uda i że staniemy się lepszymi ludźmi. Najczęściej jednak zapału starcza na niezbyt długo.

Być może receptą na odchodzenie od noworocznych postanowień byłoby wypisanie ich sobie na ubraniach. Odpowiednie farby utwardzane żelazkiem istnieją, wystarczy w sumie tylko pędzelek, chwila ćwiczenia ręki na sucho i można malować. Jeżeli ktoś szukałby inspiracji, jak do tematu podejść, można prześledzić odzieżową markę God Inspired Fashion, która na ubraniach umieszcza cytaty z Pisma Świętego.

Firmę w 2013 roku założyła amerykańska modelka Kylie Bisutti. W rodzinnym Idaho postanowiła odejść od pokazywania mody na wybiegach, ale przy jej pomocy dać ludziom coś, czego do tej pory nie mieli. Ponieważ ważne było dla niej chrześcijaństwo, od wielu znajomych słyszała sugestie o tym, by można było ubraniem podkreślać swoją wiarę, połączyła religią z modą, uzyskując własną markę.

W wywiadach Bisutti podkreśla chęć propagowania słów Biblii na całym świecie przy codziennych okazjach. Zwykła koszulka opatrzona hasłem „Pan jest moim pasterzem” lub cytatami z psalmów może według niej dodawać odwagi i jednoczyć ludzi o podobnych przekonaniach. Czemu zatem nie spróbować własnej linii z postanowieniami noworocznymi? Marynarka z napisem „Codziennie będę lepszym człowiekiem” miałaby duży potencjał zbliżający ludzi.

foto: pixabay.com