Wiosna, ach to ty!

opublikowane w Wydarzenia | 0

admin-ajax (1)

Mija marzec a z nim zima. Cudowne zimowe czapki i kapelusze od Porthosa, wkrótce włożymy do pudeł na kapelusze (do kupienia w naszym esklepie a także w butiku przy ul.Grochowskiej 265 w Warszawie), ale nie znaczy to, że przyszło nam zostać z gołą głową. Absolutnie nie.

Słońce i wiatr, a także zanieczyszczenia atmosferyczne szkodzą włosom, a roztargane przez wiatr nie dodają nam uroku. Kiedy słońce zagląda nam w oczy, mrużymy je i marszczymy czoła i już + 5 lat za karę, że nie potrafimy powstrzymać się przed takim odruchem. Na szczęście jest na to sposób, a tym sposobem jest doskonały kapelusz filcowy od … Porthosa.

Nie tylko doda klasy i uroku, ale i ochroni nasze włosy i oczy. Uchroni twarz przed nadmierną, dawno nie modną opalenizną i pozostawi młodymi i stylowymi – co jest szczególnie ważne –  o tej porze roku.

Zapraszamy do nas, by wybrać odpowiedni kapelusz i się o tym przekonać.

admin-ajax (1)

modelka Porthos

admin-ajax (1)

Sizal_TYTuŁ2
admin-ajax (1)

modelka Porthos

admin-ajax (1)

Nowey Butik Porthos HELEN MODA – już czynny
W ofercie:  Wiosenne Kapelusze firmy Porthos
oraz Dodatki Mody i Biżuterię renomowanych firm

Zapraszamy ul. Grochowska 265
www.helenmoda.pl

Butik oferuje nową markę snapbacków HQCaps, do   zakupu których szczególnie namawiamy teraz wiosną. A prezentują się one tak:

HQ Caps Modelka

Stały punkt sprzedaży w naszej siedzibie 

Nie każdy wie, a chcielibyśmy by wiedział każdy, że w naszej siedzibie mieści się przyzakładowy punkt sprzedaży, gdzie z fachową pomocą można dobrać idealny kapelusz dla siebie.

modelka Porthos

Nasza firma mieści się na terenie Akademii Obrony Narodowej przy Al. „Chruściela” 103 w budynku nr 34. Dojazd linią S2 jedną stację ze Wschodniego lub autobusami 143, 115, 196, a potem przyjemny spacer przez piękny park akademicki, który już sam w sobie jest wart odwiedzin. Nasz punkt jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz.-  10:30 do 17:00. W soboty zapraszamy
do Porthos Helen Moda Boutique przy ul. Grochowskiej w 265 w Warszawie w godz. 10:00 do 14:00.

mapka

ZAPRASZAMY!