Kłopotliwa bransoletka

opublikowane w Moda z Kapelusza, Najnowsze Wpisy | 0

Czy zdarzyło wam się nie móc zdjąć biżuterii?

Nietrudno sobie to wyobrazić. Palce puchną, zwiększają objętość w wodzie, ze względu na nietrzymanie się diety również. Pierścionki nie schodzą tak łatwo jak kiedyś, a kostki nie wytrzymują kolejnych prób walki z kapryśną biżuterią. Oczywiście także puchną i czerwienieją, a my już widzimy, jak trzeba z palcem jechać na pogotowie i rozcinać obrączki piłą. Brrr…

Teoretycznie mniejszy strach może wywołać niedająca się ściągnąć bransoletka. Taki problem ma od czterech lat jedna z sióstr Kim Kardashian, Kylie Jenner. Nie pomaga nawet fachowa pomoc obsługi w salonie Cartiera, z którego pochodzi kłopotliwy upominek. Mrożące krew w żyłach nagranie z udziałem własnej ręki, pomocnych dłoni pracownika jubilera oraz śrubokrętu Jenner umieściła na snapchatowym profilu.

Okazuje się, że nie ona jedna miała do tej pory kłopot ze zdjęciem bransoletki o nazwie LOVE (http://www.cartier.us/en-us/collections/jewelry/collections/love/bracelets.html). Model jest w sprzedaży od lat 70. ubiegłego wieku, sprzedaje się go z niewielkim śrubokręcikiem, którym dokręca się biżuteryjne śrubeczki bezpośrednio na nadgarstku. W sieci można znaleźć nawet poradnik, jak bransoletkę zdejmować. Sytuacja może być czasami naprawdę kłopotliwa, ponieważ błyszczący gadżet wywołuje bardzo często alarmy podczas lotniskowych kontroli. Śrubokręt nie zawsze ma się przy sobie, a nie każdy strażnik uwierzy w końcu, że czegoś nie można tak łatwo się pozbyć.

cartier1

foto: pinterest.com