„Ogromnie Skandaliczny” Sukces


W dniach 19-20 listopada 2016 r.,w siedzibie Porthos Helen Moda – Kapelusz i Czapka, odbyła się inauguracja Europejskiej Szkoły Modystek.

Agata Tanistra, modystka z Londynu, poprowadziła pierwsze, zajęcia z adeptkami sztuki modniarskiej: Anną, Martą i Magdaleną. Podczas zajęć Panie poznały metody pracy z materiałem sinamay, metody jego formowania w oparciu o drewniane formy modniarskie oraz formowania ręcznego. Każda z uczestniczek wykonała podczas warsztatów inne wizytowe nakrycie głowy z tego materiału modniarskiego. Na warsztatach powstał kapelusz, toczek i fascynator!

Kursantki słuchały modystki z dużą atencją, pracowały z pasją, dzięki czemu powstały piękne nakrycia głowy dopracowane w każdym detalu.

“Ogromnie Skandaliczny” Sukces

Reasumując – Europejska Szkoła Modystek rozpoczęła działalność mocnym, artystycznym akcentem i należy tylko życzyć jej dalszych sukcesów twórczych oraz wielu usatysfakcjonowanych absolwentek kursów.

Uprzedzając pytanie, które zapewne pojawi się po obejrzeniu tego filmu, mianowicie kiedy planujemy kolejny kurs – otóż w lutym 2017.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmiku prezentującego efekty pierwszych warsztatów i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych kursach :-)!

Ps. Jak wypowiedział się żartobliwie jeden z zaproszonych gości był to: “Ogromnie Skandaliczny” Sukces

Sponsorem warsztatów była firma Helen Moda Boutique:

stolica-helen

Patronatem warsztaty objął  portal:

damosfera


Opieka artystyczna: Galeria van Golik:

golik

Patronat honorowy: Europejskie Stowarzyszenie Sztuki i Mody ARTMODE

ESSIM100x100