Porthos Noc Muzeów

Porthos Helen Moda Boutique – Porthos Noc Muzeów 2017

opublikowane w Najnowsze Wpisy, Wydarzenia | 0

Porthos Noc Muzeów 2017

Porthos Noc Muzeów Helen Moda Boutique ul. Grochowska 265, rozpoczęła się o godz. 12.00 wizytą Pani Katarzyny ze Szczecina, która zapoczątkowała serie zdjęć w kapeluszach historycznych Porthosa. Okazała się być wspaniałą modelką. Efekt zobaczcie w poniższej galerii 1.

Cały dzień liczni goście odwiedzali nasz sklep i Muzeum Naparstków i Modniarstwa oglądając kolekcję naparstków z całego świata robią sobie zdjęcia w różnych nakryciach głowy patrz galeria 2.

A wieczorem był pokaz mody kapeluszniczej, patrz film poniżej.

logoE-sklep Porthos Kapelusze tworzone z pasji

Czy byłaś w Porthos Helen Moda Boutique ul. Grochowska 265 tej wiosny?

Porthos Helen Moda Boutique to wyjątkowe miejsce w Warszawie przy ul Grochowskiej 265, gdzie znajdziesz specjalnie przygotowane i dopasowane do Ciebie kapelusze, stroiki, czapki,oraz dodatki mody. Wyroby marki Porthos to: Modne Wzornictwo, Doskonała Jakość, Korzystna cena!!!! Chcemy abyś poczuła się wyjątkowo i niezwykle kobieco dobierając kapelusze i czapki z naszej oferty. Zacznij nowy sezon w stroiku, toczku, czy kapeluszu z naszego sklepu, będzie on świetnym uzupełnieniem Twojej nowej kreacji. Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić, żebyś wyszła z “Grochowskiej 265” zadowolona?