Kreta – Wyspa Miłości!!!


gosia1

Baner3 osoby

Na Kretę nie zapomnij zabrać ze sobą „szałowego” kapelusza Porthosa, żebyś miała czym szpanować na tylnej półce samochodu!!!

Kreta

słynie z pięknych plaż, a ponad 100 z nich ma Błękitną Flagę – certyfikat potwierdzający czystość, bezpieczeństwo i dbanie o środowisko.

Ten kto jest ciekaw wrażeń może zwiedzać i… biesiadować. Z takim zamiarem wyruszyliśmy w podróż w pierwszy weekend lipca br. na Kretę. Podróżowanie jest proste,  jeśli zdecydujesz się zasiąść za kierownicą auta z wypożyczalni.
Mieszkaliśmy w Chanii, więc z tym większą przyjemnością mogę polecić fantastyczną firmę wynajmu samochodów Pan Car

Zwiedzanie samochodem to dobra opcja, pozwala samodzielnie odkrywać wyspę,  Autostrada wschód-zachód i niewielkie odległości sprzyjają tej formie odpoczynku. 

A jest co oglądać, bo w okolicach Chanii, widoki nie mają sobie równych. Zarówno piaszczyste plaże, gdzie latem swoje jaja składają żółwie morskie, jak i ukryte w skalnych grotach „Łaźnie”, gdzie jak boginii możemy zażywać kąpieli w towarzystwie swego Adonisa, który natychmiast się od nowa w nas zakochuje, godne są tego wysiłku. No i czerpiąc wodę  z licznych źródeł można sobie ponoć zapewnić szczęście w miłości i wieczną młodość. Przynajmniej ducha, ale… wszyscy i tak próbują..

Koścół

Agia Marina chapel – The village of Kalamaki — atCrete.

Kocham Cię

Kocham Cię…”Kreta Wyspa Miłości”.

Czy bałaś już w naszym „Porthos Helen Moda Boutique” w Warszawie przy ul Grochowskiej 265 ?

banerHELEN_MODA_logo1

Cdn.